GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ
GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

1. Taraflar

a) www.kademgida.com e-ticaret sitesinin faaliyetlerini yerine getiren Meydan Mahallesi İstasyon Caddesi No: 2/A adresinde bulunan Kadem Hayvancılık Gıda ve Tarım Ürünleri Ticaret ve Sanayi Ltd.Şti
b) www.kademgida.com internet sitesine üyelik başvurusunda bulunan internet kullanıcısı (“Üye”)

2. Sözleşmenin Konusu

İşbu Sözleşme’nin konusu Kadem Hayvancılık Gıda ve Tarım Ürünleri Ticaret ve Sanayi Ltd.Şti’nın sahibi bulunduğu web sitesi www.kademgida.com ‘dan üyenin yararlanabilme şart ve koşullarının belirlenebilmesidir.

3. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

3.1. Üye, www.kademgida.com web sitesine üye olduğu sırada bildirdiği tüm kişisel erişim ve iletişim bilgilerinin doğruluğunu , bilgilerin yanlış olmasından dolayı oluşacak zararlarını aynen ve derhal karşılayacağını taahhüt eder.

3.2. Üye, Kadem Hayvancılık Gıda ve Tarım Ürünleri Ticaret ve Sanayi Ltd.Şti tarafından verilen kullanıcı adı ve şifresini kimseye veremez, söz konusu şifrenin kullanım hakkı sadece üyeye aittir. Bu nedenle doğabilecek tüm sorumluluk halleri ile üçüncü kişiler tarafından Kadem Hayvancılık Gıda ve Tarım Ürünleri Ticaret ve Sanayi Ltd.Şti’ ne karşı ileri sürülecek talep ve suçlamalara karşı Kadem Hayvancılık Gıda ve Tarım Ürünleri Ticaret ve Sanayi Ltd.Şti’nin söz konusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.

4. Sözleşmenin Feshi

İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya Kadem Hayvancılık Gıda ve Tarım Ürünleri Ticaret ve Sanayi Ltd.Şti tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. Kadem Hayvancılık Gıda ve Tarım Ürünleri Ticaret ve Sanayi Ltd.Şti Üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

5. Yürürlük

Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.

Kadem Hayvancılık Gıda ve Tarım Ürünleri Ltd.Şti

www.kademgida.com

www.kademsucuk.com

www.kademsucuk.com.tr

 

 

 

Sepet
SOSYAL MEDYA
Telefonla Sipariş