TARİHÇEMİZ

Adem ve Musa BÜYÜKKÖROĞLU kardeşlerin 1965 yılında Tuzlukçu İlçesi Kundullu köyünde bakkal dükkanı ile başlamış ticaret hayatımız. 1977 yılında Piliç Üretimi için ilk kümesimiz kurulmuş. 1982 yılında Akşehir’de canlı piliç ticareti eklenmiş.1987 yılında ilk perakende noktamız KADEM TAVUKÇULUK ünvanıyla faaliyete geçmiş. 1996 yılında ise  KADEM Hayvancılık Gıda Ve Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’miz kurulmuştur.

ŞUBELERİMİZ

1987 yılında ilk Perakende şubemiz olarak KADEM Seyran adıyla açılmıştır. 1987 yılında, Nasreddin Hoca Meydanı’nda açılan ilk şubemizin mevcut adrese taşınmıştır. Kadem standartlarında, kırmızı ve beyaz et ile süt ürünleri öncelikli hizmet vermeye devam etmektedir. 1998 yılında ikinci Perakende şubemiz olarak KADEM Zafer adıyla açılmıştır. 1998 yılından bugüne aynı adreste, Kadem standartlarında, kırmızı ve beyaz et ile süt ürünleri öncelikli hizmet üretmeye devam etmektedir.

2001 yılında üçüncü Perakende şubemiz olarak KADEM 24 Ağustos adıyla açılmıştır. 2001 yılında açılmış olan şube, üçüncü kez adres değiştirmiş, halen Güven durağı önünde kadem standartlarında, kırmızı ve beyaz et ile süt ürünleri öncelikli hizmet üretmektedir. 2003 yılında Kırmızı Et Perakende satışına da başlamıştır. 2005 yılına kadar ürettiğimiz piliçlerin perakende ve bölgesel toptan satışı şeklinde devam eden faaliyetlerimiz, kuş gribi sürecinden sonra Lezita Akşehir Bölge ve çevre İlçe Bayiliği ile devam etmiştir. 2014 yılı ilk aylarında Afyon Depomuz faaliyete geçmiş ve AFYON Lezita Bayiliği bünyemize katılmış Afyon İl ve İlçelerine Toptan Satışlarımız başlamıştır. 2018 yılında dördüncü perakende şubemiz olarak Kadem Gazi adıyla  açılmıştır.  2018 yılı başlarında hizmete girmiş olan şubemiz, Kadem standartlarında, kırmızı ve beyaz et ile süt ürünleri öncelikli hizmet üretmeye devam etmektedir 2018 yılında besi çiftliği yatırımımız tamamlanarak, 2019 yılı başlarında ilk hayvanlar besiye alınmıştır.

Aynı yıl sucuk üretimimiz de başlamıştır.

HEDEFLERİMİZ

Faaliyet alanlarımızda, hep kendimizi aşmanın mücadelesini vermekteyiz, temel olarak baz aldığımız kriter, işimizde bugün dünden, yarın da bugünden daha ileri seviyeye taşımaktır. En büyük rakip olarak kendimizi görürüz, kendimizi aşabiliyorsak doğru yolda ilerliyoruz diye düşünürüz…Nesiller boyu devam edecek, uzun ömürlü, “örnek bir aile şirketi” olabilmek azmiyle çalışırız.

GÖREV VE PRENSİPLERİMİZ

Faaliyet alanlarımızda hep en iyiyi hedefleriz. Hizmet ürettiğimiz bölgede, en iyi ürün ve en iyi hizmet anlayışında çalışırız. Şirket ortakları, çalışanlarımız ve müşterilerimiz olarak, hep birlikte KADEM AİLESİYİZ mantığında hareket ederiz, çünkü biz KOCAMAN BİR AİLEYİZ

FAALİYETLERİMİZ

Tarımsal Üretim : Kendi arazilerimizde hububat, fiğ, yonca ve silajlık mısır üretimi.

Besi Çiftliği : Perakende ve Toptan Satış ve Sucuk Üretiminde kullanılmak üzere besicilik faaliyeti.

Sucuk Üretimi , Toptan Dağıtım, Perakende

Bizi biz yapan “DEĞERLERİMİZDİR”

En Derin Saygılarımızla
Yönetim

Kadem Hayvancılık Gıda ve Tarım Ürünleri Ltd.Şti

www.kademgida.com

www.kademsucuk.com

www.kademsucuk.com.tr

 

 

 

Sepet
SOSYAL MEDYA
Telefonla Sipariş